Pedagoger

Vem ska du kontakta och när?

Titta på vår kontakttrappa.

Studion

Therese Julin
Telefon: 08-535 355 15
E-post: therese.julin@huddinge.se

Helena Nyström
Telefon: 08-535 354 95
E-post: helena.nystrom@huddinge.se

Camilla Stockenstrand
Telefon: 08-535 355 31
E-post: camilla.stockenstrand@huddinge.se

Ola Stadig
Telefon: 08-535 355 34
E-post: ola.stadig@huddinge.se

Sofie Wenner
Telefon: 08-535 355 13
E-post: sofie.wenner@huddinge.se

Granen

Blå Granen

Telefon: 08-535 355 07

FA
Annica Gustafsson
E-post: annica.gustafsson@huddinge.se

Karin Sandberg
E-post: karin.sandberg@huddinge.se

FB
Therese Jansson
E-post: therese.jansson3@huddinge.se

Matilda Sundman Nilsson
E-post: matilda.sundman-nilsson@huddinge.se

FC
Niclas Asplund
E-post: niclas.asplund@huddinge.se

Maja Jensen
E-post: else-marie.jensen@huddinge.se

Jessica Salazar Sifuentes
E-post: jessica.salazar-sifuentes@huddinge.se

Gula Granen

Telefon: 08-535 355 16

FD
Hanna Ahlström
E-post: hanna.ahlstrom@huddinge.se

Lotta Strid
E-post: lise-lotta.strid@huddinge.se

Rabiya Ünlü
E-post: rabiya.unlu@huddinge.se

FE

Luca Capdiferro
E-post: gian-luca.capdiferro@huddinge.se

Yasmine Hachemaoui
E-post: yasmine.hachemaoui@huddinge.se

Lousie Hallberg
E-post: louise.hallberg@huddinge.se

Rönnen

Gula Rönnen

1A
Angelica Elithstedt
E-post: angelica.elithstedt@huddinge.se

1B
Magdalena Karlberg
E-post: magdalena.karlberg@huddinge.se

Blå Rönnen

1C
Sofia Svensson
E-post: anna.svensson@huddinge.se

1D
Stina Malmvall
E-post: kristina.malmvall@huddinge.se

1E
Annika Gamrell
E-post: annika.gamrell@huddinge.se

Eken

Blå Eken

2A
Liselott Ottosson
E-post: liselott.ottosson@huddinge.se

2B
Gunilla Edström
E-post: gunilla.edstrom@huddinge.se

2C
Lotta Lindekrans
E-post: charlotta.lindekrans@huddinge.se

Gula Eken

2D
Emma Nilsson
E-post: emma.nilsson2@huddinge.se

2E
Nina Wadmark
E-post: nina.wadmark@huddinge.se

Björken

Gula Björken

3A
Inga Bergström-Uhlin
E-post: inga.bergstrom-uhlin@huddinge.se

3B
Ann Mattsson
E-post: ann.mattsson@huddinge.se

Blå Björken

3C
Therese Tallsmed
E-post: therese.tallsmed@huddinge.se

3D
Malin Söderling
E-post: malin.soderling@huddinge.se

Gröna Björken

3E
Sanna Sjöblom
E-post: sanna.sjoblom@huddinge.se

3F
Cassandra Granlund
E-post: cassandra.granlund@huddinge.se

Till laget hör också:
Maria Potros
E-post: maria.potros@huddinge.se

Lag 4

Telefon arbetsrum: 08-535 354 98

4A
Filip Biel
E-post: filip.biel@huddinge.se

4B
Elias Flodin
E-post: elias.flodin@huddinge.se

4C
Nathalie Björklund
E-post: nathalie.bjorklund@huddinge.se

4D
Barfin Uzun
E-post: barfin.uzun@huddinge.se

Till arbetslaget hör också:

Jenny Dorch (Klubben)
E-post: jenny.dorch@huddinge.se

Annelie Gifting (Textilslöjd)
E-post: annelie.gifting@huddinge.se

Metin Gürbüz (Klubben)
E-post: metin.gurbuz@huddinge.se

Sara Haile (Klubben)
E-post: sara.haile@huddinge.se

Patrik Helge
E-post: sven.helge@huddinge.se

Robert Tid (Idrott)
E-post: robert.tid@huddinge.se

Lag 5

Telefon arbetsrum: 08-535 354 98

5A
Camilla Nylander
E-post: camilla.nylander@huddinge.se

5B
Malin Forsgren Jonsson
E-post: malin.forsgren-jonsson@huddinge.se

5C
Julia Bozzi
E-post: julia.bozzi@huddinge.se

5D
Jessica Holmgren
E-post: jessica.holmgren@huddinge.se

Till arbetslaget hör också:

Stefan Bergflod (Klubben)
E-post: stefan.bergflod@huddinge.se

Yulia Estrada Elfvingsson (Musik)
E-post: yulia.estrada-elfvingsson@huddinge.se

Åsa Klingberg (Biblioteket)
E-post: asa.klingberg@huddinge.se

Robert Pisanikovski (Bild)
E-post: robert.pisanikovski@huddinge.se

Lag 6

Telefon arbetsrum: 08-535 354 98

6A
Henna Viinikka
E-post: henna.viinikka@huddinge.se

6B
Farah Bidros
E-post: farah.bidros@huddinge.se

6C
Rush Nadim
E-post: rushdi.nadim@huddinge.se

Till arbetslaget hör också:

Aykut Akcay (Klubben)
E-post: aykut.akcay@huddinge.se

Carina Murblad (Idrott)
E-post: carina.murblad@huddinge.se

Magnus Ransmyr (Trä- och metalslöjd)
E-post: magnus.ransmyr@huddinge.se

Uppdaterad 9 januari 2024

Var informationen till din hjälp?